Stowarzyszenie Wspólny Dom „Godne Naśladowania”

Opublikowano: 16 czerwca 2017

Godni Naśladowania DSC_0027Stowarzyszenie Wspólny Dom Na Rzecz Mieszkańców Gminy Bartoszyce, jako jedyne z powiatu bartoszyckiego zostało wyróżnione w konkursie „Godni Naśladowania”. Konkurs organizowany jest przez Radę Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Ideą Konkursu jest promowanie najlepszych, godnych naśladowania inicjatyw organizacji pozarządowych, działaczy społecznych, animatorów, ciał dialogu, samorządów w zakresie współpracy z III sektorem. Konkurs organizowanych jest w dziewięciu kategoriach, na które wpłynęło ponad 70 zgłoszeń. Stowarzyszenie Wspólny Dom otrzymało wyróżnienie specjalne w kategorii „Organizacja Godna Naśladowania”. – Cieszymy się bardzo, że za swoje działania zostaliśmy docenieni w województwie, zwłaszcza, że stowarzyszenie aktywnie działa dopiero od dwóch lat – mówi Monika Dołżycka, prezes Stowarzyszenia. – Jednak nie byłoby nas i tej nagrody, gdyby nie inni członkowie naszego stowarzyszenia, którzy aktywnie włączają się w realizację celów statutowych, piszą projekty, organizują życie społeczne w swoich miejscowościach. Przy okazji chciałabym podziękować również samorządowi gminnemu i Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Tolko, którzy wspierają nas merytorycznie i organizacyjnie.

Pełna lista nagrodzonych w konkursie „Godni Naśladowania”