Liga sołecka w sezonie 2017/2018 zagra systemem szkockim

Opublikowano: 10 sierpnia 2017

DSC05794Do rozgrywek zgłosiło się sześć drużyn: Łabędnik, Kinkajmy, Parkoszewo, Tolko, Bezledy i Łojdy.

 

 

 

 

 

 

Dlatego też obecna edycja rozgrywek zostanie rozegrana tzw. systemem szkockim, to znaczy, że w jednej rundzie drużyny zmierzą się ze sobą po dwa razy.  Pierwsze mecze rozegrane zostaną już w niedzielę 13 sierpnia i potrwają do 22 października.

 

Terminarz rozgrywek ligi sołeckiej sezon 2017/2018 – / runda jesienna/

I Kolejka –  13.08.2017

 

  1. Parkoszewo – Tolko 12.00     
  2. Łabędnik – Bezledy      13.30
  3. Kinkajmy – Łojdy 15.00

 

II  Kolejka –   20.08.2017 

 

  1.    Łabędnik – Kinkajmy         godz. 12.00
  2.  Łojdy – Parkoszewo           godz. 13.30
  3. Bezledy – Tolko                  godz. 15.00

 

 

III Kolejka –   27.08.2017

 

  1.    Parkoszewo – Łabędnik      godz. 12.00
  2. Tolko – Łojdy                      godz. 13.30
  3.  Kinkajmy – Bezledy            godz. 15.00

 

IV Kolejka –   03.09.2017

 

  1. Łabędnik – Tolko 12.00
  2. Kinkajmy – Parkoszewo 13.30
  3. Bezledy – Łojdy    15.00

 

V Kolejka – 10.09.2017

 

  1. Tolko – Kinkajmy 12.00
  2. Łojdy – Łabędnik    13.30
  3. Parkoszewo – Bezledy 15.00

 

 

 

VI Kolejka –    24.09.2017 

 

  1. Tolko – Parkoszewo 12.00
  2. Łojdy – Kinkajmy     13.30
  3. Bezledy – Łabędnik        15.00

VII Kolejka –   01.10.2017

 

  1.      Kinkajmy – Łabędnik       godz. 12.00
  2.   Parkoszewo – Łojdy         godz. 13.30
  3.    Tolko – Bezledy                godz. 15.00

 

 

VIII Kolejka –   08.10.2017

 

  1.   Łabędnik – Parkoszewo     godz. 12.00
  2.   Łojdy – Tolko                     godz. 13.30
  3.      Bezledy – Kinkajmy          godz. 15.00          

 

IX Kolejka –  15.10.2017

 

  1.       Parkoszewo – Kinkajmy    godz. 12.00
  2.     Tolko – Łabędnik                 godz. 13.30
  3.    Łojdy – Bezledy                  godz. 15.00

 

X Kolejka –  22.10.2017

 

  1. Łabędnik – Łojdy             godz. 12.00
  2. Kinkajmy – Tolko            godz. 13.30
  3. Bezledy – Parkoszewo     godz. 15.00