Biegali na przełaj przez lasek

Opublikowano: 6 października 2017

Gminne Biegi PrzełajoweDSC08118W lasku miejskim w Bartoszycach odbyły się kolejne Indywidualne Gminne Biegi Przełajowe w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych.

 

 

 

 

 

 

 

Wzięły w nich udział szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne z dwóch byłych gimnazjów w gminie Bartoszyce. Łącznie startowało 113 uczniów z podstawówek i 33 z klas gimnazjalnych. Zawodnicy rywalizowali między sobą o najlepsze miejsca nagradzane medalami. Nowością był udział w tych zawodach uczniów klas VII, którzy zgodnie z założeniami reformy oświatowej są już uczniami podstawówek, a nie gimnazjów.

Głównym celem zawodów było wdrażanie młodych sportowców do uprawiania dyscyplin lekkoatletycznych, czynnego wypoczynku na łonie natury, zachęcanie ich do rywalizacji indywidualnej, rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej oraz krzewienie zasady fair-play w sporcie i w życiu codziennym.

Podobnie jak w edycji wiosennej, w sportowej rywalizacji wzięły też udział dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Rodnowie.

 

Wyniki przedstawiają się następująco:

Szkoły podstawowe

dziewczęta chłopcy
Klasy IV
I m. – Boras Zuzanna – SP Bezledy

II m. – Kwilińska Anna – SP Wojciechy

III m. – Gronczewska Paulina – SP Wojciechy

Im. –   Sokołowski Sebastian – SP Wojciechy

II m. – Marks Jakub – SP Bezledy

III m. – Symonowicz Kacper – SP Galiny

Klasy V
I m.-   Skura Weronika  – SP Galiny

II m. –  Hercer Kinga – SP Bezledy

III m. – Szalast Natalia – SP Sokolica

I m. –  Śliwkowicz Mateusz – SP Wojciechy

II m. – Woliński Michał – SP Bezledy

III m. – Owoc Jonatan – SP Sokolica

Klasy VI
I m. – Apalewicz Nikola – SP Wojciechy

II m.-  Żylińska Wiktoria – SP Bezledy

III m. –Zacharenko Paulina– SP Bezledy

I m. –  Pawelczyk Olaf – SP Bezledy

II m. –  Ładosz Maksymilian – SP Bezledy

IIIm. – Prajs Marcin – SP Sokolica

Klasy VII
I m. – Skabara Sandra – SP Sokolica

II m.-  Mońko Patrycja – SP Sokolica

III m. –Kozłowska Oliwia – SP Żydowo

I m. –  Mazurowski Olaf – SP Sokolica   II m. –  Wiżynis Janusz – SP Wojciechy

IIIm. – Kaźmierczak Igor – SP Sokolica

Klasy gimnazjalne
Klasy II
I m. – Kupis Barbara –  Kinkajmy

II m. –  Powierża Julia –  Kinkajmy

III m. – Skrzypa Aleksandra – Bezledy

I m. – Mazurowski Karol – Kinkajmy

II m. – Mirowski Bartłomiej –  Bezledy

III m. – Ruciński Krystian –  Bezledy

Klasy III
I m. – Taranowicz Julia – Kinkajmy                    II m. – Mazurowska Natalia – Kinkajmy            III m. – Monkiewicz Katarzyna  – Kinkajmy I m. – Żarski Jakub – Bezledy

II m. – Mars Michał – Bezledy

III m. – Chiński Krystian –  Kinkajmy

Gminne Biegi PrzełajoweDSC08072 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08074 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08075 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08076 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08077 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08078 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08079 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08082 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08085 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08086 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08090 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08091 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08095 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08099 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08101 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08102 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08107 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08109 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08110 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08113 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08117 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08118 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08120 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08121 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08122 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08123 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08125 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08127 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08129 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08130 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08132 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08133 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08134 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08136 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08137 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08140 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08141 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08142 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08146 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08148 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08149 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08150 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08152 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08153 Gminne Biegi PrzełajoweDSC08154