Rodzinne portrety w Wojciechach

Opublikowano: 9 października 2017

SONY DSCW Domu Kultury w Wojciechach odbyły się kolejne zajęcia konsolidacyjne w ramach projektu „Godziny dla Rodziny” Stowarzyszenia Wspólny Dom Na Rzecz Mieszkańców Gminy Bartoszyce. Tym razem uczestnicy poddali się sesji zdjęciowej.

 

 

 

 

 

 

 

Wybrane ujęcia fotograficzne zostały wydrukowane. Następnie wykonano ramki do zdjęć. – Pomysł z ramkami jest świetny, z przyjemnością wspólnie spędzamy czas – z uśmiechem mówią członkowie rodziny Bartyzel z Wojciech. – Rodzinna fotografia to doskonała pamiątka, na pewno zajmie miejsce na honorowym miejscu w naszym domu – dodaje biorąca udział w projekcie pani Ania.

Przyznać trzeba, że zarówno pozowanie do zdjęć jak i wycinanie ozdobnych elementów do ramki sprawiło rodzinom dużo radości. Zadowolenie uczestników to wielka satysfakcja dla Stowarzyszenia, którego celem jest działalność na rzecz mieszkańców gminy. Rodzina to podstawa, warto więc inwestować w nią nowe pomysły.

 

Zadanie zostało  dofinansowane przez Zarząd Powiatu Bartoszyckiego w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w roku 2017 przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

SONY DSC SONY DSC SONY DSC