Jesienny bal w Wojciechach

Opublikowano: 13 listopada 2017

Projekt Godziny dla rodziny17W Domu Kultury w Wojciechach odbyła się integracyjna impreza rekreacyjna dla uczestników projektu Stowarzyszenia Wspólny Dom Na Rzecz Mieszkańców Gminy Bartoszyce „Godziny dla rodziny”, dofinansowanego przez Zarząd Powiatu Bartoszyckiego.

 

 

 

 

 

Na królową balu powołano jesień. W związku z tym pomarańczowe, żółte, czerwone i brązowe listki i gałązki dominowały nie tylko w przygotowanej dekoracji, ale także na strojach balowych, przygotowanych przez babcie, dziadków, rodziców i dzieci. Wzięli oni udział w konkursach z nagrodami i zabawach (stosownie do tematyki imprezy jesiennych) np. przeskakiwanie przez kałuże, chowanie się od deszczu oraz quizie pełnym listopadowych zagadek. Były oczywiście tańce: rodzinne, indywidualne i zespołowe – z utrudnieniem – na papierze imitującym suchy chodnik. Wspomniany papier posłużył dodatkowo jako płótno do malowania darów i krajobrazów jesieni. Jesienny bal to ostatnie z działań zaplanowanych w projekcie  „Godziny dla rodziny. Podobnie jak zajęcia konsolidacyjne i warsztaty edukacyjne miał on na celu zwiększenie świadomości na temat roli i funkcji rodziny u  mieszkańców powiatu bartoszyckiego. Stowarzyszenie Wspólny Dom jest organizacją prorodzinną, w związku z czym kończące się przedsięwzięcie na pewno nie jest ostatnim, zmierzającym do wspierania rodzin.

Projekt Godziny dla rodziny1 Projekt Godziny dla rodziny2 Projekt Godziny dla rodziny3 Projekt Godziny dla rodziny4 Projekt Godziny dla rodziny5 Projekt Godziny dla rodziny6 Projekt Godziny dla rodziny7 Projekt Godziny dla rodziny8 Projekt Godziny dla rodziny9 Projekt Godziny dla rodziny10 Projekt Godziny dla rodziny11 Projekt Godziny dla rodziny12 Projekt Godziny dla rodziny13 Projekt Godziny dla rodziny14 Projekt Godziny dla rodziny15 Projekt Godziny dla rodziny17 Projekt Godziny dla rodziny18 Projekt Godziny dla rodziny19 Projekt Godziny dla rodziny20 Projekt Godziny dla rodziny21 Projekt Godziny dla rodziny22 Projekt Godziny dla rodziny23 Projekt Godziny dla rodziny24 Projekt Godziny dla rodziny25 Projekt Godziny dla rodziny26 Projekt Godziny dla rodziny27 Projekt Godziny dla rodziny28 Projekt Godziny dla rodziny29 Projekt Godziny dla rodziny30