Konkurs plastyczny na plakat „Moja Rodzina – Mojej Ojczyźnie”

Opublikowano: 8 maja 2018

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie plastycznym na plakat patriotyczny „Moja Rodzina – Mojej Ojczyźnie”. Konkurs organizowany jest z okazji Gminnych Dni Rodziny w ramach XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny oraz 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie wspólnej pracy plastycznej – plakatu w dowolnej technice, w formacie A3, który przedstawiałby wizję rodzinnego  świętowania 100 –lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Liczy się kreatywność i nieszablonowe podejście do tematu.

Konkurs rozpoczyna się 10 maja 2018 r.  a kończy 30 maja 2018 r. Prace dostarczone organizatorowi po 30 maja 2018 r. nie zostaną rozpatrzone.

Prace należy składać w Referacie Spraw Społecznych, Promocji i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych pok. 103 Urzędu Gminy Bartoszyce.

Szczegóły konkursu w regulaminie.