Pozyskano dofinansowanie na świetlicę wiejską w Kosach

Opublikowano: 3 marca 2014

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego została podpisana umowa na przekształcenie byłej hydroforni na świetlicę wiejską w Kosach. Zadanie zostanie dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach  działania „Odnowa i rozwój wsi”.

Umową na dofinansowanie, w obecności Jarosława Sarnowskiego, dyrektora Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa, podpisała Jadwiga Gut, Wójt Gminy Bartoszyce. – Celem tego działania jest poprawa jakości życia mieszkańców miejscowości Kosy i Gminy Bartoszyce – mówi Jadwiga Gut. – Projekt obejmuje roboty rozbiórkowe, konstrukcyjne, zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto w ramach operacji wykonane zostaną instalacje wodno-kanalizacyjne.

Kwota dofinansowania: 104 952, 00 zł, jednak nie więcej niż 80% poniesionych kosztów kwalifikowanych operacji.

DSCN1703DSCN1702DSCN1701