Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Bal Karnawałowy

Zakończenie Ferii w Gminie Bartoszyce uczciliśmy Balem Karnawałowym.
 
W niedzielę 5 lutego o godzinie 15:00, Dyrektor Gminnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Bezledach życzył wszystkim zgromadzonym fantastycznej zabawy i zachęcał, również rodziców, do czynnego udziału w konkurencjach, które przygotowała Klaudynka Gosia. I tak się rozpoczął pełen emocji Bal Karnawałowy.
 
Dmuchańce zapełnione, kącik pań, które malowały dzieciom buźki i naklejały tatuaże były oblegane, pozostałe dzieci biegały i tańczyły w rytm muzyki. Rodzice obserwowali swoje pociechy i robili zdjęcia. Tak mijał czas w Gminna Hala Sportowa w Bezledach.
 
Wszyscy czekaliśmy na finał, ponieważ mieliśmy wyłonić Króla i Królową Balu. Nie było to proste zadanie, ponieważ dzieci było bardzo dużo i pięknie przebrane. Aby ułatwić zadanie jurorom, instruktorzy przygotowali krótki pokaz tańca kowbojskiego oraz kilka konkurencji. Na tej podstawie spośród kilkudziesięciu ubiegających się o tron dzieci, Królem Balu wybrano Radka, a u jego boku stanęła Królowa Paulina.
 
Na koniec królewska para zatańczyła, tym samym ogłaszając koniec Balu Karnawałowego.
 
Dziękujemy za tak liczne przybycie.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

15Galeria zdjęć: Zakończenie Ferii w Gminie Bartoszyce

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin