Aktualności

Podsumowanie Ferii w Gminie Bartoszyce

  • 07-02-2023
Miło nam ogłosić, że podczas minionych ferii zimowych Gmina Bartoszyce zyskała utytułowanych Aktywnych Feryjniaków, którzy dzielnie i oczywiście wyjątkowo aktywnie uczestniczyli w przygotowanych zajęciach przez instruktorów naszego centrum, a w tym roku różnorodność tematyczna była wyjątkowo szeroka.
 
Dzieci poznały ABC Teatru, przeszły kurs fotograficzny, ćwiczyły układy taneczne i rytmiczne, kreowały niezwykłe prace plastyczne i techniczne, wypiekały gofry i muffinki, grały, skakały, a nawet wspólnie z Akademia Odkrywców Bartoszyce poznały tajniki programowania robotów.
 
Młodzież wzięła udział w warsztatach beat boxu po to,by podczas koncertu zorganizowanego przy współpracy z Zabij Nudę wejść w klimat hip-hopowego freestyle'u i zdobyć tytuł mistrza.
 
W ramach zajęć odbyły się także spotkania edukacyjne z funkcjonariuszami Straży Granicznej i Policji informujące o bezpieczeństwie podczas ferii.
 
Podsumowaniem dwutygodniowej przygody Aktywnych Feryjniaków był zorganizowany w Gminnej Hali Sportowej w Bezledach bal karnawałowy, który pozwolił wszystkim przybyłym na zabawę dzieciom wyszaleć się do granic możliwości.
 
O rozgrzewkę animacyjną zadbała sympatyczna Klaudyna Gosia z KLAUNADA - Klauni, animatorzy, kuglarze którą dzieci polubiły od pierwszego wejrzenia. Podczas zabawy wybrano Króla i Królową, którzy tanecznym krokiem zakończyli tegoroczną zabawę karnawałową.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli tegoroczne zimowe działania Gminnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Bezledach.
 
Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie i tym samym krąg Aktywnych Feryjniaków zwiększy się o kolejnych, nowych członków.
 
Życzymy wszystkim dzieciom i młodzieży samych sukcesów w tym nowo rozpoczętym półroczu i zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tej dwutygodniowej feryjnej przygody.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

30Galeria zdjęć: Aktywne Feryjniaki

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją