Wykaz sołtysów

Opublikowano: 11 lutego 2014

Wykaz Sołectw i Sołtysów Gminy Bartoszyce kadencja 2015-2019

Lp.   Sołectwo Nazwisko i Imię Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
1. Barciszewo Szablak Zofiatel. 531 531 849 Barciszewo, Wólka
 2. Bąsze Jasiukiewicz Nataliatel. 89 761 63 58 Bąsz, Łapkiejmy, Łoskajmy, Parkoszewo, Posłusze
 3. Bezledy Błachnio Wiesław89 761 61 67 Bezledy, Kisity, Głomno, Karolewko, Kromarki, Ganitajny, Lejdy, Styligi, Molwity, Piergozy, Piersele, Solno, Wola, Wysieka, Żardyny
 4. Dąbrowa Dycha Andrzejtel. 502 514 071 Dąbrowa
 5. Galiny Przybysz Marcintel. 89 761 22 58 Borki Sędrowskie, Ciemna Wola, Galiny
 6. Gromki Trypucka Iwonatel. 513 167 784 Galinki, Gromki, Króle
 7. Kiersity Niebrzegowska Małgorzatatel. 506 023 310 Kiersity, Sortławki, Wyręba
8. Kiertyny Wielkie Monkiewicz Tomasz Kiertyny Małe, Kiertyny Wielkie
 9. Kinkajmy Sobótka Sergiusztel. 691 382 139 Czerwona Górka, Kinkajmy, Lisówka, Glitajny, Lusiny, Pasaria, Sędławki, Tromity
 10. Krawczyki Kruczyńska Teresatel. 89 762 24 84 Klekotki, Krawczyki
 11. Łabędnik Kosińska Janinatel. 512 270 989 Bajdyty, Bieliny, Drawa, Frączki, Matyjaszki, Łabędnik, Sporwiny,
 12. Łojdy  Szoka Artur  Łojdy, Markiny, Pilwa
 13. Maszewy Przybyłek Mirosławtel. 89 761 52 06 Dębiany, Łabędnik Mały, Maszewy, Nuny, Wardomy
 14. Minty Łatanyszyn Bogusławtel. 531 725 038

tel. 570 124 733

Brzostkowo, Minty, Szwarunki, Szwaruny
 15. Nalikajmy Bała Kazimierz Nalikajmy, Wipławki
 16. Osieka Kupisz Rafałtel. 603 720 597 Bukowo, Lipina, Osieka
 17. Połęcze Bryl Zofiatel. 89 762 00 56 Perkujki, Plęsy, Połęcze, Ceglarki, Wawrzyny
 18.  Rodnowo  Ferdycz Wojciechtel. 796 923 849 Burkarty, Rodnowo, Kicina, Wojtkowo
 19.  Skitno  Przybycień Robert Skitno
 20. Sokolica Jurewicz-Bach Edytatel. 503 824 229
Gruda, Sokolica, Spurgle
 21. Spytajny Popławski Jarosławtel. 500 270 253 Ardapy, Spytajny
 22. Szylina Wielka Mały Mirosławtel. 89 764 07 17 Szylina Mała, Szylina Wielka
23. Tolko
Jakóbczyk Elżbietatel. 601 790 306
Tolko
 24. Tapilkajmy Dziczek Andrzejtel. 89 761 57 64 Merguny, Tapilkajmy
 25.  Trutnowo Bobrowicz Wacławtel. 89 761 23 89 Trutnowo
 26. Wajsnory Pauperowicz Jantel. 89 761 57 11 Gruszynki, Szczeciny, Wargielity, Wajsnory
27. Węgoryty Tabaka Alicjatel. 691 922 144 Kosy, Węgoryty
 28. Witki Swacha Krzysztoftel. 89 762 52 06 Dębówko, Karolewka, Gile, Okopa, Witki
 29. Wirwilty  Gołębiowska Wiolettatel. 600 644 217 Falczewo, Wiatrak, Wirwilty
 30. Wojciechy Wierzbicki Andrzejtel. 505 717 044 Borki, Wojciechy
31. Żydowo Tomaszewicz Tadeusztel. 502 928 815 Leginy, Zawiersze, Nowe Witki, Żydowo