Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Bartoszyce oraz okolic do udziału we wspólnym rajdzie rowerowym. To doskonała okazja, by aktywnie spędzić czas, odpocząć na świeżym powietrzu i miło spędzić niedzielne popołudnie w gronie sąsiadów i przyjaciół.
Na uczestników na miejscu czekać będzie ognisko z kiełbaskami oraz chwila relaksu w malowniczej scenerii jeziora.
Trasa przejazdu: Pl. Konstytucji 3 Maja – przejazd pod Bramą Lidzbarską i wjazd na drogę dla rowerów – ul. Bohaterów Warszawy (DDR) – rondo 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej (DDR) – ul. Jana Pawła II (DDR) – rondo Św. Brunona (DDR) – ul. Kętrzyńska (DDR) – Sędławki – Brzostkowo – Kinkajmy (plaża).
Nawierzchnia: drogi asfaltowe, drogi szutrowe, kostka betonowa.
Długość trasy: ok. 10 km.
Rajd ma charakter rekreacyjny – nie liczy się tempo, lecz dobra atmosfera, wspólna aktywność i radość z jazdy.
Zapraszamy całe rodziny, grupy znajomych oraz wszystkich miłośników dwóch kółek!


