Dziś (2 czerwca) na malowniczej plaży w Kinkajmach odbył się Turniej Szkół Podstawowych w Plażowej Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Bartoszyce. W sportowej rywalizacji udział wzięły reprezentacje czterech szkół podstawowych z terenu naszej gminy: Bezled, Wojciech, Żydowa oraz Galin.
Zawody dostarczyły wielu emocji, pięknych akcji i zaciętej walki o każdy punkt. Młodzi sportowcy pokazali ogromne zaangażowanie, ducha fair play oraz świetne umiejętności siatkarskie. 

Indywidualne wyróżnienia otrzymali:
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom oraz opiekunom. Dziękujemy za stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery i promocję aktywnego stylu życia. 

Szczególne gratulacje kierujemy do zwycięzców z Bezled, którzy sięgnęli po Puchar Wójta Gminy Bartoszyce! 





















































